MHP İL Başkanı Bozkuş’tan MTDF’ ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin il başkanı Ferhan Bozkuş, beraberinde partili bir heyetle Mardin toplumsal dayanışma federasyonu (MTDF)’yi ziyaret etti.

1032 kez okundu.
MHP İL Başkanı Bozkuş’tan MTDF’ ye Ziyaret

Kızıltepe hububat ticaret merkezinde bulunan MTDF ofisini ziyaret eden MHP Mardin il başkanı Ferhan Bozkuş, Kızıltepe ilçe başkanı Hamdullah Dinler, Artuklu ilçe başkan yardımcısı Erhan Bozkuş ve beraberindeki heyet; MTDF Genel başkanı Mehmet Şerif Öter, genel sekreter Mustafa Eriten, yönetim kurulu üyeleri Sadık Delal Erdoğan, İdris Demir ve federasyon üyeleri tarafından karşılandı.

MHP Mardin il başkanı Ferhan Bozkuş, Federasyon çalışmaları hakkında başkan Öter’ den bilgi aldı. Sivil toplum örgütlerinin demokratik sistemde ne kadar önemli olduklarının farkındayız diyen başkan Bozkuş “kapımız her zaman sivil toplum örgütlerimize ve tüm Mardinli hemşehrilerimize açıktır. MHP il başkanlığı olarak memleketimiz, insanlarımız hak ettiği hizmete kavuşması hususunda idarecilerimiz nezdinde girişimlerde bulunmaya ve katkı sunmaya her zaman hazır olduklarını söyledi.

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu (MTDF) Genel başkanı Mehmet Şerif Öter ise şu ifadeleri kullandı: “ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mardin İl başkanı Sayın Ferhan Bozkuş, Beraberindeki ilçe başkanları ve parti yöneticileriyle birlikte federasyonumuza yaptıkları ziyareti çok önemsiyoruz. “Demokratik sistemin temel kurumlarından olan sivil toplum ve siyasi parti yöneticilerimizin her zaman diyalog ve istişare halinde olmaları memleketin her alanda gelişmesine ve kalkınmasına olumlu katkı sunacağına inanıyoruz. Bu pandemi sürecinde ziyaretimize gelerek, Federasyonumuz adına Bayrağımız işlemeli plaketi takdim ederek bizi onurlandıran, Sayın Ferhan Bozkuş Başkanımıza ve beraberindeki heyete teşekkür ederiz “ Dedi  

 

çankaya escort

MHP İL Başkanı Bozkuş’ta n MTDF ’ ye Ziyaret.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da SMA hastalığı için ücretsiz test yapılacak
Ankara'da SMA hastalığı için ücretsiz test yapılacak
‘Kaşıkçı cinayetinde emri Prens Selman verdi’
‘Kaşıkçı cinayetinde emri Prens Selman verdi’