Urfalı O isim görevden alındı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı değişti.Yerine Düzce Milletvekili Ayşe Keşmir aday gösterildi.

913 kez okundu.
Urfalı O isim görevden alındı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı değişti.

AK Parti, Kadın Kolları Başkanlığı'nda değişime gidiyor. 2015 yılından bu yana görevi yürüten Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam'ın yerine Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'in aday gösterilmesi kararlaştırıldı. Haberi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile duyurdu. Kandemir'in paylaşımında, "Görevi devredecek olan Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam hanıma bugüne kadar göstermiş olduğu emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı olsun" ifadeleri yer aldı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanlığının 8 Mart'taki kongreye, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir başkanlığında gideceği öğrenildi.

Kandemir'in paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

"Partimize hayırlı olsun"
"8 Mart Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz 6.Olağan Genel Merkez Kadın Kolları Kongremizde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir hanım adayımız olarak belirlenmiştir.
Görevi devredecek olan Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam hanıma bugüne kadar göstermiş olduğu emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı olsun."ifadelerini kullandı.

 

# görevden alındı Lütfiye selva çam Genel Merkez Değişti. Kadın Kolları ak parti Genel Başkanı Lütfiye selva çam Teşekkür SON DAKİKA | başkanı Olarak Yer olan başkan 8 mart
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mısır’da tren raydan çıktı: En az 97 yaralı
Mısır’da tren raydan çıktı: En az 97 yaralı
Destek 8 Milyon TL’yi Aştı!
Destek 8 Milyon TL’yi Aştı!