Birinci Lig Aşkına!

Viranşehir Belediye Erkek Voleybol Takımı Playofta ilk maçta rakibini 3-1 mağlup etti.

1029 kez okundu.
Birinci Lig Aşkına!

Voleybol takımı ligde verdiği başarılı mücadele ile ligi lider olarak tamamladı. 2. Lig Playofta ilk maçını Ankara Beştepe Voleybol Salonunda Karacabey takımı ile karşılaştı. İlk seti 26-25 kazanan Viranşehir ekibi İkinci Seti 25-17 kaybetti. Maçı bırakmayan Viranşehir Belediye Erkek voleybol Takımı 3. Seti 25-16 kazanmayı başardı. Son set kıran kırana geçsede Viranşehir ekibi seti 27-25 kazanarak galip gelmeyi başardı.

 Play-off’larda ilk Maçını kazanan Viranşehir Voleybol Takımı Yarı finalin ilk maçını kazanan Viranşehir ekibi 2. Maça moralli çıkacak.

Viranşehir Belediyesi Erkek Voleybol takımı antrenörü Berat Araz, sevinci paylaştı.

Araz:"ilk maç çok önemliydi. İlk maçı kazanmasını bildik. Sporcularımı tebrik ediyorum. Desteklerini bizden esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Salih Ekinci'ye çok teşekkür ediyorum. Bu galibiyeti başkanımıza ve Viranşehir halkına armağan ediyorum."dedi.

Ankara'da takımını yalnız bırakmayan

Kulüp başkanı Süleyman Çelik ise, " Sporcu ve teknik ekibimi kutluyorum. Her zaman bize güvenen belediye başkanımız sayın Salih Ekinci'nin bize güvenini boşa çıkarmadık. Ligdeki başarıların ardından Playoftaki ilk maçı kazanmak, birinciliğin habercisidir. Bu galibiyeti tüm Viranşehir halkına armağan ediyorum. "şeklinde konuştu.

Birinci Lig Aşkına
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ticaret Bakanı Pekcan'ın şirketinden dezenfektan alındığını doğrulandı
Ticaret Bakanı Pekcan'ın şirketinden dezenfektan alındığını doğrulandı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü deposunda yangın
İstanbul Emniyet Müdürlüğü deposunda yangın