İHD Şanlıurfa Şubesi 16'ncı olağan Kongresi Yapıldı

İnsan Hakları Derneği (İHD) Sanlıurfa Şubesi 16. Olağan Genel Kongresi yapıldı.

2045 kez okundu.
İHD Şanlıurfa Şubesi 16'ncı olağan Kongresi Yapıldı

Şanlıurfa Barosu Tahir Elçi toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede İHD Şanlıurfa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı, derneğin çalışmaları ilgili bilgi verdi.

İHD Şanlıurfa Şubesi 16'ncı olağan genel kurulu gerçekleşti. şanlıurfa Barosu Tahir Elçi Konferans salonunda düzenlenen genel kurula HDP, CHP, DİSK, KESK ve demokratik kitle örgütlerinin temsilcileri,HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, CHP Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, HDP Şanlıurfa İl eş Başkanları Çiğdem Karakeçili ve Ziya Çalışkan, HDP Haliliye Eş Başkanı Hatce Göktepe ve yönetim kurulu üyeleri,eski İHD Şanlıurfa Şube Başkanı Cemal Babaoğlu ile Şanlıurfa Barosuna kayıtlı Avukatlar destek verdi.

Konuşmaların ardından tek liste ile girilen seçimler sonucunda İHD Şanlıurfa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığına Mustafa Vefa yönetim kuruluna ise Sümeyye Koç,Mustafa Vefa,Ahmet ceylan,Lezgin Oktay, Halil Akbaş ve Müslüm Saraçoğlu getirildi.

İşte Yeni Yönetim Listesi:

# (RHA Ajans/RHA)-İnsan Hakları Derneği Genel kurulu (İHD) Olağan kongresi yapıldı kongresi 16. Olağan yapıldı. 16'ncı İHD Şanlıurfa Şubesi şanlıurfa şubesi ilgili SON DAKİKA | Genel ise şanlıurfa Kuruluna ha
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yabancı Ziyaretçi Sayılarında Büyük Düşüş
Yabancı Ziyaretçi Sayılarında Büyük Düşüş
ALİ BABACAN:‘En ağır mağduriyeti bu ülkenin gençleri yaşadı’
ALİ BABACAN:‘En ağır mağduriyeti bu ülkenin gençleri yaşadı’