Fatih Erbakan: kurban bayramımız mübarek olsun

Günümüz dünyası, kaba kuvveti, imtiyazı ve menfaati hak sebebi sayan zihniyete sahip küçük küçük bir azınlığın maddi gücü ellerinde bulundurdukları için hakim oldukları bir dünyadır.

675 kez okundu.
Fatih Erbakan: kurban bayramımız mübarek olsun

Bu sebepla dünyanın her köşesini ve özellikle İslam coğrafyasını zulüm, çifte standart, sömürü, kan ve gözyaşı kaplamıştır. Tüm insanlık çok ciddi maddi ve manevi sıkıntılara düçar olmuş durumdadır.
 
İnsanlığın saadet ve selameti için en gerekli prensipler; materyalizm yerine maneviyatçılık, paylaşımda ve yönetimde adalet gücü elinde bulunduranlar nedeniyle uygulanmaktan son derece uzaktır.
 
Bu şartlar altında tüm İslâm Alemi olarak buruk da olsa bir bayram sevincini daha hep birlikte yaşıyoruz.
 
Cenab-ı Allah bu mübârek günlerde kestiğimiz kurbanlarımızı, yaptığımız dua ve ibadetlerimizi kabul buyursun. Topyekün dirilişe ve kurtuluşa vesile kılsın.
 
Öncelikle kendi ülkemizde adaleti, refahı, huzur ve barışı hakim kıldığımız, 'Yaşanabilir Türkiye'yi kurduğumuz, 'Yeniden Büyük Türkiye'yi inşa ettiğimiz, tüm müslüman ülkeler arasında birlik ve beraberliği tesis ettiğimiz, bizim medeniyetimizin Hakk'ı üstün tutan prensipleri doğrultusunda 'Yeni ve Adil Bir Dünya'yı hayata geçirdiğimiz bayramlarda buluşmak duasıyla, milletimizin ve tüm İslâm Alemi'nin mübârek Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum.

Image
 
Dr. Fatih Erbakan
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı

 

Günümüz dünyası kaba kuvveti imtiyazı ve menfaati hak sebebi sayan zihniyete sahip küçük küçük bir azınlığın maddi gücü ellerinde bulundurduklar ı için hakim oldukları bir dünyadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İBB’nin Ekipleri Üç Gündür Yangınlara Müdahale Ediyor
İBB’nin Ekipleri Üç Gündür Yangınlara Müdahale Ediyor
Rıza Kayaalp bronz madalya için mücadele edecek
Rıza Kayaalp bronz madalya için mücadele edecek