Kabine yarın toplanıyor! gündemde Koronavirüs,Yüz yüze Eğitim Ve Afet var

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplanacak. Kritik toplantının ana gündem maddesi sel felaketi,koronavirüs ve yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıkları ana başlıklar arasında yer alacak.

1028 kez okundu.
Kabine yarın toplanıyor! gündemde Koronavirüs,Yüz yüze Eğitim Ve Afet var

 

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yarın Beştepe'de toplanacak. Koronavirüsle mücadele ve son dönemdeki doğal afetler ile yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıkları toplantıda öncelikli başlıklar arasında yer alacak.

Önce orman yangınları, ardından da sel felaketleri. Türkiye bir süredir doğal afetlerle mücadele ediyor. Afetin yol açtığı yaralar sarılıyor. Bu kapsamlı mücadele, kabine toplantısının da en önemli gündem maddesi olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki toplantıda, afetler sonrası atılacak adımlar değerlendirilecek. Okullarda yüz yüze eğitim-öğretim için gözler Eylül ayında.Öğretmen ve öğretim üyelerinin tamamının aşılanması, veliler için ise ya aşı ya PCR şartı getirilmesi gibi başlıklar ele alınacak.

 

RHA

 

# yüz yüze eğitim ve dış politika Kabine yarın toplanıyor! gündemde Koronavirüs seller var. Afet var Afganitan yangınlar SON DAKİKA | son için?. yeni bir Türkiye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüs salgınında vaka sayısı düne göre azaldı
Koronavirüs salgınında vaka sayısı düne göre azaldı
Nazilli'de sel
Nazilli'de sel