Viranşehir’de zabıta ekipleri maske ve hijyen denetimini sürdürüyor

Viranşehir Belediyesi ekipleri Koronavirüs denetimleri kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hijyen, sosyal mesafe ve maske denetimleri yapan ekipleri toplu kullanım alanlarını kontrol altında tutuyor.

Viranşehir’de zabıta ekipleri maske ve hijyen denetimini sürdürüyor
Viranşehir’de zabıta ekipleri maske ve hijyen denetimini sürdürüyor Editör
Bu içerik 230 kez okundu.

İlçe merkezi de berber, kıraathane, lokanta, kaldırım ve hayvan pazarı Pazar yerleri denetimlerde bulunan ekipleri halk sağlığı için önemli bir misyon üstleniyor.Halk ile diyalog kurup salgın hakkında bilgi veren ekipler, alınacak önlemler ile salgının yenilebileceğini anlatıyor.

Halk sağlığı için gerekli olan tüm tedbirler konusunda hassas davrandıklarını belirten Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu dönemde maske takmak evden çıkma ile başlıyor.

Bu nedenle ilçemizin dört Anaceddeleri berberler, kuaför salonları halkın alış veriş yaptığı AVM'lerde Hayvan pazarı Pazar yerleri ve tüm esnaflaraımıza maske kullanımı konusunda denetimler yapıyoruz. Bu denetimlerde kurallara uymayanlara ceza kesmek zorunda kalıyoruz.

Hem vatandaşlarımızdan hem de halkımızdan ricamız maske kullanımı konusunda hassas davranılması. Bu ve diğer tüm tedbirleri sıkı sıkıya aldığımızda eski özlediğimiz güzel günlere daha çabuk döneceğiz." ifadelerini kullandı.

Viranşehir’de zabıta ekipleri maske ve hijyen denetimini sürdürüyor Urfa gundem haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Karadeniz sağanak yağış altında
Doğu Karadeniz sağanak yağış altında
Kumluca'da 60 hektarlık alan kül oldu
Kumluca'da 60 hektarlık alan kül oldu