Şanlıurfa’da 13 yıldır aranan firarı cinayet zanlıları yakalandı-(VİDEO)

Şanlıurfa İlinde 2002 yılında meydana gelen “tasarlayarak öldürme” olayı ile ilgili 13 yıldır aranan İ.K. ile A.K. isimli şahıslar jandarma ekiplerince kıskıvrak yakalandı.

1523 kez okundu.
Şanlıurfa’da 13 yıldır aranan firarı cinayet zanlıları yakalandı-(VİDEO)

Şanlıurfa İlinde 2002 yılında meydana gelen “tasarlayarak öldürme” olayı ile ilgili 13 yıldır aranan İ.K. ile A.K. isimli şahısların içinde bulunduğu araç jandarma ekiplerince fiziki takibe alındı.

Şahıslar kovalamaca sonucunda kıskıvrak yakalandı. Şüpheli İ.A. ve A.K. isimli şahıslar sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Firarileri Jandarma Kıskıvrak Yakaladı.

1.Şanlıurfa İlinde 2002 yılında meydana gelen “ Tasarlayarak Öldürme”  olayı ile ilgili 13 yıldır aranan İ.K. ile A.K. isimli şahısları uzun zamandır takip eden Akçakale İlçe Jandarma Komutanlığı (Büyüktaş Jandarma Karakol Komutanlığı ve JASAT);  aranan şahısların içinde bulunduğu aracı fiziki takibe almış ve kovalamaca neticesinde kıskıvrak yakalamıştır. Şüpheli İ.A. ve A.K. isimli şahıslar sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Cezaevine teslim edilmiştir.

 2.Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, yasaların kendisine verdiği görev ve sorumluluklarının gereği olarak, her türlü aranan şahısların yakalanması ve uyuşturucu madde tacirlerinin faaliyetlerine yönelik gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşlarımızın sağlıklı, huzur ve güven içerisinde yaşaması için yürütülen çalışmalara aralıksız devam etmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

# şanlıurfa SON DAKİKA | ilgili edildi gelen alındı yakalandı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ticaret Bakanı Pekcan'ın şirketinden dezenfektan alındığını doğrulandı
Ticaret Bakanı Pekcan'ın şirketinden dezenfektan alındığını doğrulandı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü deposunda yangın
İstanbul Emniyet Müdürlüğü deposunda yangın