Başkan Tüysüz: Kurban Bayramı Mesajı

“Kurban Yakınlaşmaktır”

624 kez okundu.
Başkan Tüysüz: Kurban Bayramı Mesajı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz,  Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: “Dini vecibelerimizden olan Kurban Bayramı iki dini bayramımızdan biri olmakla birlikte asıl amacı yakınlaşmadır. Özellikle birçok konuda zorluk yaşadığımız şu günlerde en çok da yakınlaşmaya ihtiyaç duymaktayız. Ötekileştirmenin olmadığı, vatana ve vatandaşa ihanetin karşılıksız kalmadığı bir zaman diliminde bayram gibi bayram yaşamak en büyük temennimiz ve umudumuzdur.

ELEKTRİK KESİNTİLERİ YAŞANMASIN!

İhtiyaç sahiplerine et verir iken onları elektriksiz bırakmayalım. Zira 50 dereceleri bulan Şanlıurfa sıcağında kısa süreli dahi yaşanan elektrik kesintileri çok ciddi mağduriyet ve kayıplara sebebiyet vermektedir. Bugüne kadar çokça konuşulan bu konuda yetkililerin bir an evvel kalıcı bir çözüm bulması gerekmektedir.

YOLLAR DEĞİL; MEZBAHANELER KAN OLSUN!

Özellikle bayram günü ziyaretlerimizi yaparken, sevdiklerimize ulaşmaya çalışırken lütfen çok daha dikkatli ve tedbirli olalım. Hele ki Şanlıurfa merkezden ilçelerimize ve çevre illerimize gidiyorsanız bir kat daha dikkatli olmalısınız. Çok değil dün gündeme getirdiğimiz Şanlıurfa-Suruç Karayolunun ölüm yolu olarak adlandırılması dahi bizler için utanç kaynağıdır. İnsanını düşünen, değer veren yetkililerimizin bir an evvel buraya kalıcı ve çok şeritli çare bulması gerekmektedir.

Bu düşünceler ile başta İslam alemi olmak üzere tüm halkımızın Kurban Bayramını en içten duygularla kutluyor, bayramlaşma programımızın Bayramın ikinci günü 14.00-15.30 saatleri arasında il başkanlığımızda gerçekleşeceğini belirtiyor, tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

           

 

           

Başkan Tüysüz: Kurban Bayramı Mesajı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'de Kovid-19'a karşı 3. doz aşılama başladı
İsrail'de Kovid-19'a karşı 3. doz aşılama başladı
Kılıçdaroğlu yangın bölgelerine gidecek
Kılıçdaroğlu yangın bölgelerine gidecek