Urfa'da zehir tacirlerine geçit yok:16 tutuklama-(VİDEO)

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu satıcıları ile mücadele kapsamında 5 gün içerisinde yapılan operasyonlarda, 99 kilo uyuşturucu ele geçirildi. Operasyonlar sonucunda ise 16 kişi tutuklandı.

166 kez okundu.
Urfa'da zehir tacirlerine geçit yok:16 tutuklama-(VİDEO)

Şanlıurfa kent merkezi ve ilçelerinde polisin son beş günde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonlarda 95 kilogram esrar maddesi, 4 kilogram metamfetamin maddesi ve 300 gram Eroin Maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınan 16 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri il genelinde uyuşturucu maddelerinin kaynağının kurutulması, ticaretinin ve kullanımının engellenmesi, sokak satıcılarıyla mücadele edilmesi, ayrıca terör örgütlerinin uyuşturucu madde üzerinden finansal kaynak sağlamalarının engellenmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.


Bu kapsamda polis ekipleri, 25 Eylül ile 30 Eylül tarihleri arasında kent merkezi ile ilçelerinde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonlarda, 95 kilogram esrar maddesi, 4 kilogram metamfetamin maddesi ve 300 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Gözaltına alınan 16 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Urfa'da zehir tacirlerine geçit yok 16 tutuklama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya’da Suriyeli çocuk öldürüldü
Konya’da Suriyeli çocuk öldürüldü
Reuters: Türkiye'de sokağa çıkma yasakları gelebilir
Reuters: Türkiye'de sokağa çıkma yasakları gelebilir