i-PRO EMEA, güvenlik kamerası endüstrisini temelden değiştirmeye geliyor

Aynı kalite ve güvenilirlik mirasını taşıyan şirket, pazar taleplerine daha hızlı yanıt verecek yüksek beceriye sahip.

329 kez okundu.
i-PRO EMEA, güvenlik kamerası endüstrisini temelden değiştirmeye geliyor

i-PRO EMEA, Panasonic'in kalite ve güvenilirlik konusunda sahip olduğu itibarı ileriye taşıyarak ve pazara yenilikçi ve rekabetçi yeni ürünler getirip, müşteri taleplerine daha hızlı yanıt vermeye odaklanan bir girişim yaklaşımını benimseyerek güvenlik kamerası sektörünü temelden değiştirmek için çalışıyor. 1 Ekim itibariyle Panasonic'ten resmi olarak transfer edilen yeni küresel ve bağımsız şirket, Japonya merkezli i-PRO Co., Ltd. küresel şirket ağının bir parçası olarak ana merkezi artık Amsterdam'da olacak.

 

i-PRO EMEA, 60 yıllık kaliteli güvenlik kamerası üretim geçmişini ileriye taşımaya ve Yapay Zekâ gibi yenilikçi teknolojilere hız vermeye devam edecek. Bu yeni yaklaşımın bir parçası olarak şirket, i-PRO markasını Nisan 2022 tarihinden itibaren bağımsız bir ürün kimliği olarak kullanmaya başlayacak.

 

Gerard Figols, bu yeni dönemde şirkete liderlik etmek üzere i-PRO EMEA Başkanı olarak atandı. i-PRO EMEA, mevcut ekibi ve uzmanlık bilgisini Panasonic'ten transfer etmenin yanı sıra şirketi destekleyerek bir sonraki seviyeye taşımak ve i-PRO EMEA'yı gelecekteki büyümeye hazırlamak için kuruluşa yeni yetenekler kazandırmak üzere aktif olarak işe alım yapıyor.

 

i-PRO EMEA Başkanı Gerard Figols, yaptığı duyuruda; “Bugün güvenlik kamerası sektörünün gelişiminde heyecan veren yeni bir sayfa açılıyor. i-PRO olarak hem önümüzdeki 6-12 ay boyunca ürün yelpazemizdeki kamera sayısını üç katına çıkarmayı planlıyoruz hem de Yapay Zekâyı yeni bir standart haline getirerek güvenlik kamerası pazarının yapay zekâ ile gelişimine liderlik etmeyi amaçlıyoruz. Şirketin bu yeni becerisini daha kaliteli ürünleri daha kısa geliştirme sürelerinde, daha yüksek değerde teslim ederek ve gerekliliğe göre uyarlanabilen yüksek kaliteli güvenilir donanımlar sağlayarak pazar taleplerine hızla yanıt vermek için kullanacağız. i-PRO EMEA markasıyla bu heyecan verici yolculukta iş ortaklarımızı ve onların müşterilerini desteklemeyi dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

i-PRO EMEA, iş ortaklarına ve müşterilerine daha yakın olmak için distribütörleri ve entegratörleri kapsayan Premium İş Ortağı Programı’nı yeniden hayata geçiriyor. i-PRO EMEA Pazarlama ve İletişim Müdürü Wanda Nijholt konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “i-PRO olarak pazarın güvenilir yeni nesil iş ortağı olmak için iş ortakları ile daha önce hiç olmadığı kadar yakın çalışacağız, onların ihtiyaçlarını dinleyeceğiz ve yeni çözümlere hızla yanıt vereceğiz.”

i-PRO EMEA güvenlik kamerası endüstrisini temelden değiştirmeye geliyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüs salgınında vaka sayısı düne göre azaldı
Koronavirüs salgınında vaka sayısı düne göre azaldı
Nazilli'de sel
Nazilli'de sel